| Nunsjfnamgjcmammergenicimacarnumelenuamniciunnume a întrebat:

Vreau și eu niste ajutor. Îmi place foarte mult de o fata, dar nu știu cum să o abordez. O întreb ce face, iar apoi mă blochez. Ce i-aș putea spune în condițiile în care nu o prea cunosc? Nu sa ii spun direct că o plac. Ce subiecte as putea aborda?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa-i spui sa iasa afara, ca sa vorbesti cu ea, ca relatiile astea online, sunt cea mai proasta solutie

| WilderNeg a răspuns:

Salut, incearca sa aflii de la prietenele ei ce ii place, dar sa nu pari obsedat. Sau incearca la alte fete, tatal meu m-a invatat o "smecherie", mergi la o fata de care-ti place si ii spui ca ii pari cunoscuta si ea o sa zica de unde? iar tu zici: nu mai stiu dar hai sa ne cunoastem. [La mine a mers de cateva ori si merita incercat]