| Blossomis a întrebat:

Vreau si eu idu-rile voastre si alte idu-ri daca vreti sa-mi dati. Vreau sa am cat mai multe persoane in lista. Puteti sa ma ajutati? sa nu-mi dati site-uri sau din astea. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Laalaa_9364 a răspuns:

Dragut faptul ca tu vrei sa ai cati mai multi prieteni in lista ta de pe mess`, fie ei si virtuali. laalaa_lorry02@yahoo.com,e id meu si mai vorbim pe mess`daca adaugi si id meubatting eyelashes. Te pup :*! wave!

7 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Idem @XxXAnimatorXxX.
Nu vreau sa ma convingi sa ascult porcarii laughing.

| MenInShadow a răspuns:

La ce nume ai, nu-ti dau nici un id fiti-ar fonfaitu ala al naibi sa-ti fie, sa dea Domnu sa se castreze in usile de la liftlaughing sau poate e deja, la ce voce are rolling on the floor

| JuLien a răspuns:

Ma_cheama_mercedes

| Bloom_9476 a răspuns:

Iti dau cateva din id`urile mele dar nu prea intru pe toate.
sweet.roxy99@yahoo.com
andreearoxana_15@yahoo.com
fata_dracusor09@yahoo.com
dooua_puncte_ics99@yahoo.com ( pe acesta intru cel mai des)
Daca bagi toate id`urile mele promit ca intru sa-ti dau accept. Funditssa? love struck

| cLeILa a răspuns:

Trinca_iulia add la mine, pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar de dragul de a umple o listă? Serios...

| larisadiana a răspuns:

Lolita_sweet1@yahoo.com