| Strugaru_4062 a întrebat:

Vreau si eu niste pararei.Visez noaptea ceva, si urmatoarea zi se intampla. Nu in intregime dar partial se intampla.Cum ar fi intr-o seara am visat carti de joc si urmatoarea zi am jucat carti, sau visez un film pe care l-am vazut mai demult si urmatoarea zi il vad la televizor. straight face. Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Cici_6929 a răspuns:

E ok. incearca sa antrenezi creierul tau si posibil sa ajungi sa intzi prezici nu doar ziua urmatoate ci posibil si viitorul. incearca sa nu te stresezi invatatii discuta mult treaba asta e o istorie lunga dar mai bine cauta asta pe google sau citeshte niste carti din psihogie (nu manuale ci psihologie mai profunda) e normal fenomenul subkonstientul nostru ascunde multe asa ca incearca sa dezvolti

5 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Nus ce sa zic eu patesc alcumva ce-mi imaginez fara constinta se intampla

| Eaaa_4667 a răspuns:

Buna. se mai intampla. si eu vad persoane care nu le-am vazut in viata mea. si intr-o zii am visat prietenu` prietenei mele. si eu nici nu-l cunosteam! si cat de cat l`am caracterizat bine. nu aveam de unde sa stiu ca sta la parter langa parc.si ca e mai creol la fata cu creasta. etc."oh go on. nusj ce se intampla asa visez si eu... e normal! funda
?

| jasmine11 a răspuns:

Si mi-e mi se intampla dese ori... dar imi place foarte mult
presupun ca e ceva normal intelegi in timp ce visezi subconstientul tau lucreaza si cam iti arata ceva mic dar totusi semnificatv ce se va intampla urmatoarea zi te pwpa eubig grinbig grin

| BelieveMe a răspuns:

Wow e intersant, o prietena de-a mea pateste exact acelasi lucru.Eu zic ca este un lucru bun pentru ca poti anticipa ce se va intampla in a 2a zi, iar daca este ceva negativ te poti feri, ce pot sa-ti spun este ca nu e ceva rau desi nu pot epxlica cu exactitate ce este.

| Strugaru_4062 explică:

Da.Dar ma mira deoarece nu mi s-a mai intamplat pana acum.De acum 2 saptamani cam asa mi se intampla.Dar imi dau seama de abia dupa ce fac lucrul acela.De exemplu cu cartile de joc.In timp ce jucam mi-am adus aminte de vis.Pana atunci nimic.thinking