| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Vreau si eu niste poezii si texte de dragoste pentru baiatul pe care-l plac(suntem impreuna) dar nu vreau chestii de genul te iubesc nu pot sa traiesc fara tine... ceva cat mai amuzant care sa-l faca sa zambeasca. dau funda la cele mai bune.

Răspuns Câştigător
| Corina1325 a răspuns:

Maine ne vom saruta sau trebuie sa mint in jurnal?

3 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui explică:

Daca imi spuneti sa caut pe google mai bine taceti.Nu dau funda pentru asta.

| HubbaBubBa_1414 a răspuns:

Te acuz de incalcarea regulii nr. 569 - distragerea atentiei publice cu frumusetea ta. Te condamn la 2 zile de arest în dormitorul meu!

| Bogdanst a răspuns:

Svs pai cauta pe google sunt tot felul de saitu trebuie nu mai sa cauti mai in detaliu big grin