| spidy a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi cum sa fac sa ma ingras si sa imi creasca masa musculara? fac sala de 2 luni s-au intarit muschii dar as dori sa-i fac sa creasca.in fiecare zi mananc cate un baton proteinR am luat ceva inn greutate dar...

1 răspuns:
| Static a răspuns:

Hmm, depinde cate kg ai acum, daca ai intre 60 si 80, e bine, nu trebuie sa te mai ingrasi, insa depinde si de varsta ta. Ma rog, daca vrei sa-ti creasca muschii continua sa te duci la sala, sa ridici greutati dar cat poti tu. Ti se vor intinde cu timpul si se vor vedea mult mai bine. Dar nu sunt sigura, poti intreba un specialistwinking. E recomandat.