| Stefaniaralucaana a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri gen : ma barfesti? inseamna ca viata mea e mai importanta ca a ta. multumesclove struck

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Bună!
daca eu sunt subiect de barfa', atunci tu esti o tarfa contra mea 'eu mereu deasupra ta
● Eå nu se ´ compara cu restul ´. e tot ´ ce åi visat´. Åi 0´ viata normala´!? 0 så ´ti-o dea peste cåp´!
lasa'i sa comenteze, daca esti pe faza. observi ca nu ma intereseaza
niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand toti prefacutii se prefac ca` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!
Multe barfe multe tarfe. asa-i viata cand te`apuc greata daca vrei iti dau eu un subiect de barfa viata`i cea mai scumpa tarfa
am multe defecte in fata unor zdrente care se considera perfecte
Nu ma doare barfa ta si nici nu iti cunosc fata... u iti tocesti gura...eu imi traiesc viata
daca esti barfita esti invidiata asa ca fii mandra ca esti barfita

3 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Ma bucur ca ma urasti pentru ceea ce sunt decat sa ma apreciezi pentru o minciuna bine spusa

| xDozaaa03 a răspuns:

Cauta si tu pe lipiciosi statusuribig grinbig grin

| Nicula_Adelina_1967 a răspuns:

M-am nascut sa joc pervers, dar nu sunt pe interes, sunt mica, dar sunt versata, de multe invidiata, ochi caprui si piele fina, pentru el sunt o regina. 2. Am pielea catifelata si cu gust de ciocolata, o tin pentru tine toata.