| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste trupe rock (sau emo, sau christian, sau punk sau electric si alte derivate), eventual unele care au scos albume mai recent happy Multumesc anticipat. ROCK ON ^_^.

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Linkin Park, Slipknot, Megadeth, BFMV, BVB, SOAD, Guns&Roses, Iron Maiden, Aerosmith, Anthrax, Slayer, Nirvana, Rammstein, MM

10 răspunsuri:
| SmileInGreen a răspuns:

Linkin Park, Paramore, 30 Seconds to Mars, You me at six, Escape the Fate, Get Scared, Piece of Veil, HIM, AC/DC...

| AnonimaOk a răspuns (pentru SmileInGreen):

Stiu deja de Linkin Park, Paramore, 30 seconds to Mars, AC/DC. Am sa le incerc si pe celelalte sa vad cum sunt multumesc happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Silvrstin,SUICIDE SILENCE,Bright me to horizon,Alesana, All face down, Bullet for my valentine, Abandon all ships, Bless the fall. etc laughing

| RainboyDash a răspuns:

Liviu Guta, Asu, Ticy, Florin Salam, Nicolae Guta, Mr. Juve, Bodo, Copilu de Aur, Madalina

| AnonimaOk a răspuns (pentru RainboyDash):

STUPID! afirma-te unde e nevoie de raspunsuri din astea, sincer e o chestie de bun simt daca nu ai 7 ani de acasa... na

| RainboyDash a răspuns (pentru AnonimaOk):

No Biniee love struck

Răspuns utilizator avertizat
| bazinga431 a răspuns:

Linkin Park, AC/DC, Guns N Roses, Aerosmith, Sum 41. Nu stiu sa iti spun exact daca au scos sau nu albume noi, dar melodiile pe care le au pana acum aceste trupe, sunt foarte bune. Rock on \m/