| andrutzalove a întrebat:

Vreau si eu nume pentru facebook (andreea sau loredana)funda:d

7 răspunsuri:
| B3happy a răspuns:

Eu votez pentru Andreea + numele de familie. Dacă vrei sa-ti justific răspunsul meu este o explicaţie foarte simplă: şi pe mine ma cheamă tot Andreea. happy

| CanTrioTc a răspuns:

Loredanabig grin

| Stefanu a răspuns:

Andreeutza,Lori,Loredanaaa,Andreea95,Lori95(numarul poate veni de la anul in care te-ai nascut) sau orice vrei tu.
Sper ca te-am putut ajuta.
Stima! funda?

| jucaria a răspuns:

Andreea

| enamel a răspuns:

Pe facebook pune-ți numele adevărat. Așa e cel mai bine, și te poate găsi cineva dacă vrea. Nu transformați facebookul în hi5.

| EuDaNuTzU a răspuns:

Trebuie sa stai si sa te gandesticare iti place mai mult!
eu de ex andreea!tongue

Răspuns utilizator avertizat