| valy a întrebat:

Vreau si eu o adresa de descarcat un windows 7 si unul vista va rog frumos

4 răspunsuri:
| valy explică:

Dar eu nu dau la altcineva.pastrez pentru mine.si daca ar fi sa se prinda orice persoana care face piraterie.numai cei fara calculatoare ar fi oameni curati, ca nu cred ca cei ca noi care stau pe calculatoare nu au facut in viata lor un cd sau dvd cu muzica, filme etc...hai sa fim seriosi

| zerozero a răspuns:

Esti constient ca asta inseamna piratare, nu? Ceea ce e illegal si poate fi pedepsita cu inchisoarea pana la 3 aniwinking Bafta. P. S. Mai bine instaleaza Linux (Fedora sau Ubuntu) happy

| zerozero a răspuns:

Ok ok. dar lucrurile astea nu se cer public...

TPU nu e site de warezwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adresa lui Justin Bieber este (Usher) a fost numita dupa ce a fost descoperit de el. Asa a ajuns Justin Bieber vedeta.