| Hyacinth a întrebat:

Vine ziua unei prietene, nu am nicio idee de cadou. In fiecare an am luat bijuterii si anul asta a descoperit ca are o pasiune pentru parfumuri si si-a luat o gramada. Deci astea pica.
Ce cadou cadouri mai diferite sau unice ati primit? As vrea ceva sa implice si fotografii. Dar nu album banal...

5 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Sawurm cu usturoi și Pepsi rece la pachet -_- este cel mai frumos cadou scrie și un bilete in care spune așa No sawurma no life -_-

Răspuns utilizator avertizat
| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Hyacinth):

Corcoduși cu sare -_-

Răspuns utilizator avertizat
| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Hyacinth):

Sawurma cu usturoi si Pepsi rece -_-