| Furnicuta000 a întrebat:

Ce sa ii dau cadou unei femei (matusa) careia nu ii plac florile si dulciurile? Parfumuri si machiaje exclus pentru ca e pretentioasa si nu ii stiu preferintele. Nici bijuterii pentru ca ea poarta doar aur si nu am bani de asa ceva

6 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Despre ce buget vorbim?
poate un telefon nou
ceva electrocasnic
sau vouchere cadou.
sau o poti trimite la un salon de frumusete

| Furnicuta000 explică (pentru Fatamuntilor):

Ee nu am buget de telefon ca toata lumea are telefoane de minim 1000 lei laughing
Maxim 250 lei. Nici la saloane nu merge si daca i-as lua un voucher la vreun magazin cu siguranta ar ramane necheltuit ca nu se complica ea cu ele

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Furnicuta000):

Complicata matusa mai ai.
Te faci ca ploua atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-i un evantai frumos, deosebit, și dacă te întreabă care e substratul, spune-i că e pentru risipit fumurile.
O să faci impresie, parol!

| Celdrept a răspuns:

Un ceas

| anonim1920 a răspuns:

Creme de corp,sandale,o rochie,tocuri,lenjerie de pat, o perdea, o lumanare parfumata, o perna draguta, tablou