| Dixiclart a întrebat:

Vreau si eu statusuri de despartire. vreau sa ii arat fostului meu iubit ca nu imi pasa...laughing

Răspuns Câştigător
| SatenaCuOchiiVerzi a răspuns:

Vreau sa-ti demonstrez ca pot merge mai departe si fara tine. Sa-ti dai seama, mai exact, cine a pierdut pe cine!

Numai cred in el. Imi spune ca ma vrea inapoi, plange dupa mine, plange dupa noi doi. Nu-l cred, dar totusi eu l-am intrebat: Plangeai, cand ma inselai?

M-ai avut, dar m-ai pierdut... Dar iti garantez ca niciodata nu ma vei mai pierde... Pentru ca nu poti pierde ceva ce nu mai ai!

Pentru el sunt niste amintiri care vesnic o sa doara, dar pentru tine e doar o poveste de seara!

Atunci m-ai dat la o parte... acum te gandesti la mine...

Nu iti doresc raul... Faptul ca m-ai pierdut e suficient...

Ma uit la el, nici macar nu imi pasa... poate totul ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa iubeasca!

Te vei intoarce, cum faci intotdeauna. Dar de data asta, nu voi fi acolo sa te astept!

Inainte sa plec, am suflat aburi peste imaginea ta si am scris cu degetul: DISPARI!

Un "te iubesc" afisat pe un ecran electronic nu ma impresioneaza cu nimic!

Fundaaa?