| anonimanonima a întrebat:

Vreau si eu un link, de unde sa down un program cu diacritice(ș; ă.). Sau spuneti cum sa fac sa pun calculatorul in romana, sau tastatura. funda

1 răspuns:
| xRaLuCaX a răspuns:

Păi cum sa pui tastatura in romana uitate la bara de jos unde are start, si celelalte in coltul barii coltul drept vezi EN acolo? apoi dupa ce dai click pe EN iti apare EN si RO si apoi ii dai pe RO iar apoi in loc de z ai y, [ ai ă, î, : ai ş si mai multe bafta; x