| Mixii a întrebat:

Vreau si eu un sfat :d
de ceva vreme am vazut un fotbalist [ liga 2, seria 1 ]. Sunt tmicrobista >:" chiar n.am pierdut nici un meci al echipei "acasa". Ok, acum >:" cred ca imi cam place acel fotbalist. si nu prea stiu cum as putea ajunge macar sa. l vad mai deaproape,. Profesorul meu de sport [ portar la echipa aceea pana in iarna asta ] s. a transferat a alta echipa si el era cam unica mea sansa sa ajung la Fotbalistul X. va rog, aveti voi vreo idee?:d

1 răspuns:
| Laurretta a răspuns:

Spune-i la profesorul ca ai ai nevoie de un referat, documentar desspre o meserie europeana sau inventeaza ceva si du-te cu el o zi in timpul antrenamentului si asa poti avea ocazia sa-ti faca cunostinta sau macar sa-l vezi mai de aproape. bafta