| patricia_8129 a întrebat:

Vreau si eu un sfat nu stiu ce sa mai fac eu iubesc un baiat cu care am stat cu el dar din pacate el nu imi prea da importanta o luna de zile nu ne-am mai dat nimic si pot sa spun ca el m-a sunat prima data dupa o luna si ne-am intalnit a fost o seara foarte frumoasa am simtit din nou ca ma iubeste, iar acum dupa ce ne-am revazut iar nu mai da nici un semn de viata. Eu il iubesc enorm ma gandesc tot timpul la el am incercat sa il uit dar nu pot nu stiu ce sa fac acum cateva zile am vorbit cu el pe messs si in acelasi timp el vorbea si cu o colega de-a mea si isi dadea intalnire cu ea m-am simtit groaznic cand am vazut tot ce a vorbit cu ea pe messs, dar eu tot il iubesc enorm ce ma fac? vreau sfaturi multe dau funditasadsadsadsad

4 răspunsuri:
| andru8700 a răspuns:

In viata scumpa mea trebuie sa stii sa si castigi si sa si pierzi.Mai bine ca s-a intamplat asa ca,cu siguranta nu te iubea, daca te iubea cu adevarat se intorcea la tine.Tu pentru el ai fost o aventura, doar atat.Incearca sa nu te mai gandesti la el, iar cu timpul il vei uita.Sunt atatia baieti frumosi pe lume asta.Succes draga mea.

| Nobody_8784 a răspuns:

Mai se vede ca tu il iubesti pentru ca i-ai permis sa-ti faca chestia asta. adica nu va vedeti o luna apoi va intalniti ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.El se comporta urat cu tine profita de faptul ca stie ca il iubesti.cel mai bine ar fi ca urmatoarea data cand iti spune sa va intalniti tu sa rezisti tentatiei si sa nu vrei pentru ca el se da si la prietena ta si chestia asta nu se face.
Spune-i ca ai vazut ca se da si la colega ta si sa-ti spuna daca sincer tine la tine si daca intreadevar vrea ceva serios cu tine nu asa la misto.
Explica-i ca ai si u inima si te-ai saturat sa suferi pentru fazele care ti le face happy
Sper ca ti-am fost de folos love struck Fundita?batting eyelashes

| sweetloves a răspuns:

Nu cred ca ar mai trebui sa mai vorbesti cu el. Renunta! daca lui nu.i pasa de tine nu te umiliii! sau daca il iubesi foarte mult vorbeste cu el, dar doar daca e si el asa macar putin interesat de asta. dar tot e mai bine sa.l uiti.

| XdeaaX a răspuns:

OF.inkearca sa-l uiti. Uita-te si la alti baietii nu numai la el, poate vei gasi pe alkineva mai bun.e greu cu dragostea pentru ca nu mai gandesti faci doar ce simti.Nustiu cum sa-ti spun dar chiar nu te merita, incearca sa-l uiti si vei vedea ca totul va fi mai bine.NU TE MAI GANDII LA EL.Si inkearca sal ignori ca sai arati ca nu mai tii atat de mult la el.El si-a dat seama ca tu tii la el si acum el profita.Incearca sati controlezi sentimentele.kiss