| pisicataeu a întrebat:

Vreau un dialog in care mama voastra va cearta pentru o greseala, ca nu ati ajuns la ora indicata acasa sau stati la calculator prea mult.

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Pe scurt, mama nu indrazneste sa imi spuna mie sa sting pc-ul sau tata, daca vrea sa ia vreo tastatura dupa gat sa incerce(glumeam, sau nu?) Oricum ideea e ca... calculatoru meu merge non stop. pauza face cand dorm o data cu mine laughing

| Roxana121 a răspuns:

Toate certurile de felul asta suna cam la feltongue pentru ce iti trebuie asta? sa faci komparatie cum te cearta mama ta...

| andri22 a răspuns:

-de ce ai ajuns la ora asta acasa?
-pai mami, ne-a mai oprit doamna profesoara?
-si de ce nu mi-ai spus?
-pai nu am stiut ca ne opreste
-bine te iert dar altadata sa imi spui.
-sper sa nu se mai intample asa
-sa speramlaughingfundita?