| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un nume pentru FB happy stiu ca e site de socializare si ar trebui sa-mi pun numele meu dar nu sunt genu` sa-mi pun numele, adica prefer ceva dragut, simpatic etc. am id`ul ceva gen pink sensation si as vrea sa aiba legatura si cu el big grin sunt bruneta si am parul lung ochii negrii si iubesc rozul big grin:Xlaughing Fundaa:*

3 răspunsuri:
| LexiEatsYou a răspuns:

Kiddly lol
pissicutz lol
bubu ruza
numele tau si apoi Kid de ex daca te cheama bianca pui biiu kid sau bianca baii sau chestii de genul asta. Sper ca te-am ajutat.

| hachy a răspuns:

Pinky pink

| ubbbabiby a răspuns:

Bybu bbbbb
eu genul tau
pustoaica ta iubita
fata de liceu
puistoak mik
zuzu funda?