| alexa_8718 a întrebat:

Vreau un raspuns rapid.eu stau in braila si miercuri plec cu mama la mare si as dori sa ii spun sa mearga si prietenul meu din galati dar e o mica problema ea nu stie de el si nu stiu cum sa ii spun ca sa fie de acord ...va rog ajutati-ma rapid. pentru ca noi vrem neaparat sa mergem impreuna

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu stie si ii zici in ultimul ceas fii sigura ca nu va accepta deloc sa vina cu voi, lasa ca il poti vedea in alta ocazie nu vei muri daca nu vine la plaja.

| Ded a răspuns:

Intreab-o daca ar putea veni un amic cu tinee si de fata cu ea sa va comportati ca doi prieteni, sau mai ia o prietena si zici ca e verisorul ei :*