| Beatrice_Popescu_1996 a întrebat:

Am si eu o problema... trebuie sa plec in Franta 4 zile pentru facultate si as vrea sa ma insoteasca prietenul meu, care deja are bilet de avion. Parintii nostri nu sunt de acord sa mergem impreuna, cu toate ca suntem majori. cu toate astea, vrem sa plecam pe ascuns. Are cineva de aici o minte destul de diabolica incat sa nascoceasca un plan ca ei sa nu afle nimic? laughing Multumesc!
P.S : mama mea o sa ma insoteasca la aeroport la plecare... aici e groasa treaba si mama lui probabil o sa-l mai verifice ( nu stau impreuna)

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hai ma ce naiba, sunteti oameni in toata firea, vreti sa va ascundeti prin aeroport? Oricum in aeroport nu o sa intre maica ta cu tine in zona de securitate. Va intalniti la porta de imbarcare si gata