| anonim_4396 a întrebat:

Vrreau sa transfer pozele facute de pe HTC One X pe PC si nu stiu cum. Idei? big grin

4 răspunsuri:
| ivy a răspuns:

Faci rost de un cititor de card tip usb si atasezi pozele de pe card[ daca sunt facute pe card, pe el ]. Le trimiti prin bluetooth cuiva care ti le poate baga cu cititor sau prin conexiune usb. le trimiti prin transfer.ro daca ai net pe mobil! happy

| thegame9 a răspuns:

Cu un cablu USB (un fir care are 2 mufe:una intra in tel si a doua are cap de stick ) laughing

| Mellie00 a răspuns (pentru thegame9):

Bun si apoi? straight face navighez in continutul telefonului si nu gasesc nicaieri pozele

| Vl4dootz a răspuns:

Simplu.
cu un cablu de date sau bluetooth.
Bafta!