| emma_6707 a întrebat:

What do you do for fun? pe unde iesiti? ce faceti in timpul liber?

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, in timpul liber daca e frumos afara ies cu prietenele la plimbare, prin parc, sau vin ele la mine ori eu la ele; mergem la o cofetarie, sau merg la prietenul meu acasa. Uneori mai ies cu el la plimbare dar mai mult stam la el ca lui nu prea ii place sa iasa...sau stau acasa si ascult muzica, ma uit la un film, diferite chestii pe acasa, asta cand nu am chef sa ies sau nu e vreme buna; depinde de chef.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vin de la scoala. Ma spal, schimbarea si trec la masa. Trag o fuga la calculator apoi ies pe-afara. Pe la 17 revin sa-mi fac temele, sa invat. Daca am ce face, dupa ies iar pe-afara. Daca nu, raman la calculator.

| lizzy a răspuns:

Citesc.