| Sasky a întrebat:

What's up everyone! Am o mica problema. Am o fata in clasa de care imi place si cred ca si ea ma place dar parca simt si o frica in acelasi timp? E normal? Si ma sint cam ciudat din cauza asta!

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Este normal sa te temi, fiecare trece prin asta la un moment dat. Dar si in dragoste, ca si in razboi, eroii sunt cei care reusesc sa treaca peste aceasta frica.

6 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Frica asta e in capul tau
fa primul pas
fugi si vorbeste cu eawinking
intreab-o daca te place

| RAY a răspuns:

Fa-ti curaj si vb cu ea

| MaliciousDeath a răspuns:

Ti-e teama de respingere probabil.Se mai intampla.

| SorinBvB a răspuns (pentru MaliciousDeath):

Cum poti trece de aceasta teama?

| MaliciousDeath a răspuns (pentru SorinBvB):

15 secunde de curaj extrem(in care sa spui tot ce simti ) si primirea unui raspuns afirmativ(pe care din nefericire nu-l garanteaza nimeni).

| miru20cmrecords a răspuns:

N-am auzit nici o data asta.