| AlexCOOL60 a întrebat:

Salut.Sunt in clasa a V-a si la scoala la ora de sport, in sala, am facut urmatoarele elemente:rostogolire in fata, rostogolire in spate, podul, lumanarea, standul in cap, standul in maini.Si ma intrebam daca mai sunt si alte elemente(care le faci in clasa a V-a).

3 răspunsuri:
| maracana96 a răspuns:

Salut.Eu sunt elev in clasa a 9-a si din cate stiu doar la clasa a 8-a, a 9-a si a 10-a se fac asemenea probe.Dar totusi cauta aici sa te convingi.
http://www.didactic.ro/......nisterului
Bafta.

| AlexCOOL60 explică (pentru maracana96):

Cum se foloseste? L-am descarcat am salvat si nu merge.Cum fac sa imi arate?

| Burnerelu a răspuns:

Mai este roata laterala, semisfoara si sfoara (spagat), cumpana pe genunchi. si cam atat!