| dendendenis a întrebat:

X factor sau vocea romaniei? Astept multe raspunsuri. Cel mai frumos raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Vocea Romaniei.
X Factor e ţigănia de pe lume. Oamenii ăia se mâncă între ei. Şi nu e vorba doar de concurenţi, ci şi de juriu. Cel puţin Morar şi Sână... păi aştia se iau la bătaie până la sfârşitul emisiunii.

Uită-te la Vocea Romaniei. Uită-te cât de uniţi sunt.

Şi ce îmi mai place la Vocea României este că se promovează muzică de calitate, nu porcării ca la X Factor.

5 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Mie personal nu-mi place niciunul.

| vali1985 a răspuns:

Vocea romaniei deoarece este o emisiune foarte frumoasa și concurenții sunt foarte bine antrenati.

| Emilia23 a răspuns:

Vocea Romaniei love struckx! :*

| IryLoveShadow a răspuns:

X factor Vreau sa castige andrei leonte love strucklove strucklove struck:Xlove strucklove struck Baftawinking

| CristinaYope a răspuns:

X factor :X e mult mai frumos decat Vocea Romaniei tongue