| JustBeFree a întrebat:

Yo guys, am si eu o intrebare pentru baieti happy
Eu o sa'mi schimb putin stilul... adica o sa ma tund scuuurt, vreau sa incep sa fac hip hop, asta nu schimba faptul ca o sa ma aranjez (machiaj unghii etc.) dar vreau sa stiu daca baietii privesc fetele cu stilu asta la fel ca pe celelalte. Ar fii ciudata o fata asa, sau tot ok? Astept raspunsuri. FUNDOI C:

3 răspunsuri:
| cristi1212 a răspuns:

Depinde de fiecare baiat. Crezi ca toti baietii din lumea asta prefera doar un gen de fata? Sa nu exagerezi cu vulgaritatea(vad ca te apuci de hip hop) si nu strica niciodata sa te aranjezihappy Poate ca baietii care te-au placut pana acum nu vor mai fi atrasi de tine, dar vin altii noi.

| Jenniffer a răspuns:

Nu sunt baiat, dar nu cred ca ar fi ciudat. Ba chiar baietii prefera fetele mai baietoase nu alea care isi lovesc degetele daca incearca sa bata un cui si plang daca si-au rupt o unghie. Ca pe alea daca cumva isi rup un toc cat sunt la plimbare baietii vor trebui sa le care in spate ca n-o sa mai poata sa mearga. Sper ca te-am ajutat :* Funda?

| JustAGirlxD a răspuns:

Heei puppy dog eyes nici eu nu sunt băiat dar ştiu foarte bine ce gen de fată le plac băieţilor oh go on şi de aceea iţi pot spune că cu siguranţă preferă fetele în genul ăsta... mă refer la faptul că nu trebuie să fii nici exagerat de băieţoasă, nici să te porţi ca o piţi laughing dacă mă înţelegi :* [ să nu fii fiţoasăbatting eyelashes ]. Dar asta nu înseamnă că nu te mai poţi machia etc. oh go on big grin
Sper că te-am ajutat puppy dog eyes Fundiiiţă? love struck.