| anonim_4396 a întrebat:

Yo, sunt nou aici si am o "problema" in dragoste sau cum se zice.
Acum 2 ani i-am spus unei prietene destul debune ca o plac (clasa a 8-a).
Am dat la acelasi profil si am ajuns in aceeasi clasa. I-am trimis tot felul de mesaje, etc, sa vorbim da ma lasa rece.
Pe la sfarsitu primului semestru s-a luat la cearta cu fetele alea care se cred fite, ele sunt cele mai tari si din alea. De la mai multe surse din clasa stiam ca se vor intalni in curte la 2 jumate parca, pe acolo. S-au intalnit, au inceput sa se certe (eu le priveam de pe geam), si "Sefa" lor a dat sa-i dea o palma celei de care imi placea. Va dati seama ca am intervenit. Cateodata cand ma simt amenintat sau speriat intru intr-un fel de transa si celalat eu apare (Sunt schizofrenic si na). Cand celalalt eu se "bate", cum sa zic, te imobilizeaza si apoi incepe sa "Vorbeasca". de obicei nu imi revin pana nu se termina pericolul, dar atunci m-am trezit si am vazut acel grup de fete lesinate pe jos, nici o urma de bataie sau ceva. Cea de care imi place nu stia ca eram "cu doua fete". Ziua urmatoare mi-a zis mersi la scoala, dar anul asta pare ca e mai calda pe langa mine... Ma place? Nu cred. dar uneori devine geloasa gand stau la povesti cu prietenele ei.
Ieri ne-am certat, si a spus in clasa, cu toti prezenti, ca sunt un monstru cu 2 fete. Azi nu am fost la scoala, nu am vrut, adica, cine sa ma trimita, am un gardian care nu prea e acasa, iar parintii sunt morti.
Acum ma intreb...Ce ar trebui sa fac acum?

P.S. singurul din clasa care m-a sunat a fost dirigul, cu care sunt BFF si si-a cerut scuze. pentru ce?

P.P.S. dau funda, ca na

6 răspunsuri:
| Xelon a răspuns:

O sa continui eu povestea: "apoi, urmatoarea zi când m-am trezit am realizat ca tot ce am scris mai sus a fost doar un vis pe care cel mai probabil l-am avut pentru ca duc lipsa de atentie"
Ce zici e o continuare potrivita?

| Clockwork a răspuns (pentru Xelon):

Hahahahahahahaha ce funny esti...
Daca esti aici sa iti bati joc nu raspunde macar.
Nu sufar de dislexie (lipsa da atentie)

| ramonavia a răspuns (pentru Xelon):

Nu trebuia sa fi asa de dur, saracul este la varsta la care imaginatia ii joaca farselaughing laughing laughing

| Clockwork a răspuns (pentru ramonavia):

Varsta? Sunt clasa a zecea, deci cu un an mai mare ca tine.

| Xelon a răspuns (pentru Clockwork):

Singurul lucru care ma opreste sa iti raspund este faptul ca este o posibilitate ca parintii tai chiar sa fie decedati(daca e asa imi pare sincer rau pentru tot ), dar daca ai mintit in legatura cu asta esti un om de nimic, asta e tot ce am vrut sa iti zic.

| ØverTheRainbøw a răspuns:

Da faq!? ...romparkin cu vodka cumva?