| gingergirl1 a întrebat:

:* Va zic de acum sa nu comentati daca iar va luati de mine!winking Imi place tare mult de un baiat! Problema e ca este cu o colega de-a mea! Ma rog,din cate am auzit pentru ca toata lumea care o intreaba "Esti cu X?" si ea zice "NUU"! Ma rog e genul de fata care e cu un baiat MAXIM o saptamana! Azi cand am fost pe afara am vorbit un pic cu el,se uita la mine,eu la el!love struck Dar ma rog nu am stat mult pentru ca el se juca cu baietii fotbal si eu am plecat cu fetele!
Ce ziceti,ce sa fac?
Cum sa ma comport ca sa ma placa? big grin Ce le plac baietilor la o fata? Cum ar trebui sa se poarte? Eu un baiat bland,la locul lui,care nu-si bate joc de fete,din contra "iubita"lui isi bate joc de el! Deciii, ce sa fac, niste sfaturi?

10 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Ioi, dar cine s-o mai luat de tine iar?
Lasă băieții mă...

| Cristiann25 a răspuns:

Tu MEREU ai probleme de genul. Dupa intrebarile pe care le pui, dupa user-ul de pe TPU si avatar ai mai mult de 13 ani? Te intreb serios.

| gingergirl1 explică (pentru Cristiann25):

14*
Aooloo v-am zis ca nu comentati daca nu va comvine! ok suneti voi mai "batrani" si altele dar tinand cont de zilele de azi mi se pare ok sa ma interesese de baieti! Sunt unele de 12 ani care nu mai sunt virgine si nu ziceti nimic imi zice- ti mie ca imi place de un baiat!
In fine!
Peace!

| Cristiann25 a răspuns (pentru gingergirl1):

Tot aia e dar multi inainte oricum.Pai ti-am spus pentru ca mai mereu pui intrebari de genul.Da stiu ce spui despre acele fete dar la varsta asta trebuie sa va vedeti de scoala lasati prostiile.

| redy04 a răspuns:

Hehe, asta-i simpla. Dai un pupic pe obraz cand mai esti singura cu el si intreaba-l ce parere are despre asta. Daca iti spune ca are o relatie, ii zici sa te sune daca devine disponibil. Bafta.

| CiucaDenis a răspuns:

Si eu sunt acelasi tip de baiat.Iti pot da un raspuns la intrebarea:Ma rog, din cate am auzit pentru ca toata lumea care o intreaba "Esti cu X?" si ea zice "NUU"! Ea spune nu deoarece ii este rusine sa spuna ca este cu el deoarece colegii ar rade, si la mine se intampla la fel...ea il place mult dar nu vrea sa arate asta.
Stai linistita...si mie imi placea ft mult de o fata si la inceput nu vroia sa fie cu mine. Apoi a trecut 2-3 lunii si am mers amamandoi la un spectacol(nu eram cu ea). Baietii erau cu vreo 8-9 randuri in spate.Ea ma intrebabig grinc nu vrei sa stai cu baietii? Eu am zis:pentru ca te plac.Atunci m-am combinat cu ea.Te poti duce si tu la un film, etc. Odata si-o data de va despartii de acea fata. Funda?

| col3 a răspuns:

Arata-te interesata. Intra mai des in vorba cu el; cand intri pe facebook, mess si din astea, daca vezi ca e intrat, vorbeste cu el. Cand mai iesi prin oras intreaba-l daca nu vrea sa iasa si el. Chestii din astea. Fa-l sa vada ca esti intersata de el. Si daca ii baiat destept o sa se prinda repedewinking Parerea mea happy

| Alexandramzdfrk a răspuns:

Fiecare cu-ale lui.Intereseaza-te si vezi ce-i place!

| gingergirl1 explică (pentru Alexandramzdfrk):

Ce sa-i placa? Fotbalul! Face antrenamente si ma duc mereu pe la teren! Ma rog, mai nou de acum cateva saptamani! laughing

| AddeAdutza a răspuns:

Crede-ma ca si eu sunt in aceeasi situatie! dar la mine e un pic mai diferit. pe mine nu ma baga in seama. incearca sa vorbesti cat mai mult cu el si dese oori sa privesti in ochii lui si sa ii zimbesti! Sau ai mai putea sa vorbesti cu el pe mess si sa ii spui ca iti place de un baiat si sa il rogi sa iti spuna cum ai putea sa proocedezi si asa... din discutie in discutie sa ajungi sa recunosti ca el e baiatul de care iti place, dar asta, bine inteles cand va fi liber... Deci, multa BAFTA!