| FoundYouLover a întrebat:

Ati reusit vreodata sa faceti ceva ce nu credeati ca este posibil sa va iasa?

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Un exercitiu la matematica

| FoundYouLover explică (pentru 愛日本):

E bine si asta, multumesc de raspuns.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Da, am reușit de multe ori să realizez lucruri care le consideram doar vise și speranțe. Mi-au întărit foarte mult caracterul acestea. Să nu uiți niciodată că nimic nu e imposibil dacă îți dorești cu adevărat.

O seară frumoasă!

| sappy a răspuns:

La inceput multe lucrurii ti se par imposibile, dar dorindu-ti sa reusesti incerci prin toate metodele de care dispui!

| FoundYouLover explică:

Multumesc de raspunsuri.

| fqwaf a răspuns:

Da. De multe ori