| marcs a întrebat:

AJUTOOORRRR! buna la toata lumea! ati auzit de firma asta din Arad: "SC.Saisonarbeitskraefte Deutschland SRL ARAD"
am luat oare teapa? e ceva firma de recrutat la munca in Germania si am fost ieri si mi-am bagat actele am platit 90 euro si 150 lei analizele... ne-o trimis acasa si o zis ca sa mai trimitem ceva acte si apoi ei ne suna cand ne gasesc de munca... e teapa?

11 răspunsuri:
| GoooGle a răspuns:

Mai asteapta. daca nu primesti, mergi iar la ei / plangere politie

| marcs explică (pentru GoooGle):

Am citit acum pe net si zice ca e teapa mare firma asta

| marcs explică (pentru GoooGle):

Am citit pe net ca e teapa maree! x(

| andrei900 a răspuns:

Si pana la urma ce ai facut ai mai plecat sau...
teapa?

| andrei900 a răspuns:

Si pama la urma te a mai chemat?

| marcs explică (pentru andrei900):

E teapa. nu va mai incredeti in firmele astea fantoma din arad...

| bobitzaoana a răspuns:

E teapa... si prietenul meu a patit-o happy

| bobitzaoana a răspuns:

Este teapa... si prietenul meu a patit-o happy

| Ale_Ale_Hluscu_1983 a răspuns:

Eu am depus acte in 24 09 2012 si nu imi da nimeni nici un raspuns, tu ce ai fac!

| Stoica_Florin_1972 a răspuns:

Bunule prieten la fel te intreb eu in 2012 03 05 despre aceeasi firma este serioasa? ai fost plecat cu firma asta undeva? mersi