| buburacer a întrebat:

Am 1000 euro ce pot face cu ei? Cel mai bun raspuns primeste 5% din suma si 10 % din profit prin posta.

5 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Fa-ti un site.
Costurile ajung pe la 900-1000 euro.
Gandeste-te la ceva, si da-i bataie, profitul din reclame o sa iti asigure un viitor apropiat frumusel.

| buburacer explică (pentru Ecea):

Multumesc dar eu nu ma pricep deloc la asa ceva si mi ar fi greu sa incep acum cu asa ceva.

| MCRgurl a răspuns:

Poti sa-ti iei on casa, un mercedes costume de firma, de toate si restul mancare si restul

| Dreacu a răspuns:

Pai cu 500 de euro mi dai mie.pe urma astepti sa ai cheltuiesc si mai imi dai 400 peorma si ati ramane si tie 100 rolling on the floor) mama primi tai 1 mie de euro parca zici ca nai mai vazut bani frate.MAMA CU TAICAMIU IMPREUNA IAU 2 MI DE EURO LUNAR SANT IN ITALIA CE OM straight face

| buburacer explică:

Exclus copii