| gabisma a întrebat:

Am fost recent la o firma sa ma angajez ca agent vanzari.Si mi s-a spus sa fac un plan de implementare despre cum as putea sa vand produsele lor.Produsele fiind accesorii de iluminat si chestii de genul.As dori si eu niste sfaturi daca se poate.Asa ma gandesc eu ca as putea sa fac contracte cu primarii si societati de astea mai mari, dar cum sa ii explic la om pe hartie ca stiu ce am de facut?

1 răspuns:
| Ax3LdeV a răspuns:

Principiu ce, unde, cum
ce - ce este obiectul respectiv
unde -plasarea lui in casa pe gem pe...
cum- se face instalarea in rezumat, cam asta trebuie sa te intereseze,