| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un extras de cont la BCR cu adresa de domiciliu trecuta, cum procedez?

9 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Ce joci azi? pauza sau final X, GG, oaspetii marcheaza ...si pierzi... fara numar, fara numar, fara numar.
Fa altceva cu banii.
Cine va arde in weekendul asta?
Tot timpul intru pe chaturile unde urla disperatii cu goluri, cornere si alte alea si imi bat joc de ei.
Prostie in forma continuata.

| t030r a răspuns (pentru ywar):

Eu joc maxim 7 lei / saptamana, nu sunt dependent.

| Panamax a răspuns:

Daca nu ai aplicatie on line dai un telefon luni la banca.

| t030r a răspuns (pentru Panamax):

Am dat ieri un telefon si au zis ca nu se poate cu adresa trecuta pe extras.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru t030r):

Ai nevoie de el printat sau in format electronic? Generezi un PDF, editezi PDF-ul, aia e.

| t030r a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Imi trebuie la pariuri online. L-am generat de pe site, pun in el adresa, il trag la imprimanta fac poza si gata, sper sa nu se prinda cei de la pariuri.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru t030r):

Nu ar fi mai simplu si fara dureri de cap sa iti actualizezi adresa? big grin

| t030r a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Cum?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru t030r):

Te duci la politie sa schimbi buletinul, logic. Nu vad logica extrasului de cont cu adresa trecuta, oricum... probabil trebuie eventual sa o actualizezi pe site. Undeva nu ti-ai facut o actualizare.