| IAR a întrebat:

Salut,
Vreau sa cumpar o masina de spalat de la eMAG si cand sa pun in cos nu vad unde sa bifez sa-mi ridice masina de spalat veche si sa-mi dea si acel voucher.
Va rog sa ma ajutati si pe mine, stau si ma uit si nu vad acea optiune sa-mi ridice masina de spalat veche, va rog frumos ca nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Https://www.emag.ro/search/buy+back+masini+de+spalat+rufe

Doar cele cu buyback

| IAR explică (pentru aditimus):

Dar trebuie sa bifez ceva sau este automat si doar ii spun lui curier sa ridice pe cea veche?
Masina pe care am cumparat-o se incadreaza la buyback, este un LG F4J5TN7S.

| aditimus a răspuns (pentru IAR):

Atunci se scade din pret si ei trebuie sa o ridice.