| Alyn1998 a întrebat:

Am o problema la metin 2 (orcare metin)
imi merg si jocuri 2010 dar la acest joculet cand apas sa sar sau sa lovesc mi se face ecranul albastru si pe acel albastru scrie cu alb(am windows xp) ceva despre un fisier de tip dll care incepe cu "ip" apoi trebuie sa dau restart la calculator deoarece nu pot sa mai fac nimic
deci ce pot face sa remediez asta?
funda+VoT

1 răspuns:
| Donn4All a răspuns:

Credc a e din cauza ca nu ai instalat net framework 3.5 instaleaza si daca face asa din nou ai restrictie de la windows si trebuie sal schimbi