| cristian17gl a întrebat:

Am si eu o intrebare.pe 2 august am primit carnetul de somer si pe el scrie ca beneficiez de pe data de 31.07.2011 si mi s-a spus sa vin la viza pe 7 septembrie.Banii pe o luna ii primesc pana pe 7 septembrie sau dupa?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Banii de pe august o sa-i primesti in septembrie si tot asa. Stiu ca exista o programare pe mai multe zile, intreaba la AJOFM cand esti programat ori, daca primesti banii pe card, intreba cand ii pun, de acolo o sa primesti informatia corecta. Numai bine!