| Navigator69 a întrebat:

Am trimis de pe brd pe revolut suma de 1000 de lei. Banii mi-au fost luați din contul brd dar nu mi-au apărut pe revolut. Ce este de făcut?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Revolut este o companie britanica, deci tu ai facut un transfer intarnational care poate lua 1-3 zile bancare pana apar in contul de revolut.

| UserRo10 a răspuns (pentru Violleta2022):

Cand alimentezi contul de revolut nu faci un banal OP. Din aplicatie faci o plata ca si cand ai cumpara ceva online. Fara dobanzi, sigur. De la o vreme vad tot felul de raspunsuri aberante pe care le faci draga Violetta. Foarte foarte multe le faci in totala necunostinta de cauza sau din auzite. Te rog sa gandesti de 2 ori cand raspunzi la o intrebare

| Violleta2022 a răspuns (pentru UserRo10):

Dupa cum vad doar raspunsul meu te-a deranjat, dar nu si al userului Costel22 care a spus acelasi lucru, confirmand ca i-au intrat banii dupa cateva zile.
Deci te deranjeaza persoana mea, caz in care te invit sa ma ignori si sa-ti vezi de drum!

| mihai69 a răspuns:

Să ai răbdare; durează 2-3 zile transferul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi daca suma e blocata, daca e blocata inseamna ca inca se lucreaza la a fi tranzactionata. Daca in 2-3 ore nu primesti banii pe revolut suna mai intai pe cei de la revolut, dupa pe cei de la banca.

| ZyRRe a răspuns:

De ce ai facut transfer si nu top-up?

| C0STEL22 a răspuns:

Pana acum cateva luni banii intrau instant pe Revolut, acum astept si cateva zile.Am renuntat sa-l mai folosesc din acest motiv.