| ooAndrewoo a întrebat:

"Angajam spalatori auto cu sau fara experienta in domeniu. fete si baieti, salariu atractiv., comision 30. % casiera spalatorie pentru sectoarele 4 si 5"

La ce se refera : "comision 30% casiera spalatorie pentru. sectoarele 4 si 5?
Inteleg ca numai casiera angajeaza, sau si baieti pentru. spalat masini?

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Ce ma omoara chestiile alea cu salariu atractiv laughing cand sigur e undeva intre minim pe economie si salariul mediu
adica 800-1000 ron.

probabil ca se refera ca mai primiti comision 30% daca pe langa spalator te ocupi si de incasare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angajeaza si una si alta. Probabil ca la casiera se merge pe salariu fix, la baietii de la spalatorie pe un salariu fix mai mic plus comisioane din spalari. Oricum, cine a dat anuntul ala are probleme mari cu limba romana, de aia nu se intelege nimic din el.