| Aurelian1 a întrebat:

As dori o idee sa cumpar si sa vand sau sa vand pe OLX ieftin.Astept oferte

9 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Bicicleta mea e incuiata bine in garaj si am porti de fier laughing

| Aurelian1 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Ce vrei ce bicicleta?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Aurelian1):

Nu ma, am bicicleta dar o pazesc bine, nu mi-o poate vinde nimeni pe olx laughing

| Aurelian1 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Si si care e treaba?

| deea3507 a răspuns:

Cumpara fier vechi si vinde-l mai scump

| ALEXICAmarketing a răspuns (pentru deea3507):

Mai bine cupru sau aluminiuwinking

| deea3507 a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

E, fiecare cu preferintele lui

| Matei_George_2002 a răspuns:

Salut! Poti vinde pe OLX, sau pe alte site-uri (exista o multitudine de link-uri de genul acesta)lucruri care chiar nu iti mai sunt de folos si esti 100% sigur ca nu iti vor mai trebui. Poti vinde carti (nu iti recomand, deoarece iti sunt de folos intotdeauna), poate anumite piese de decor care le tii depozitate, si altceva ce le tii inghesuite si depozitate.Ce poti cumpara? Pai, niste lucruri ca pret acceptabil si care iti plac si sunt utile! Funda?

| Aurelian1 explică (pentru Matei_George_2002):

Funda nu ti-o dau as dori alte idei asemenea idei nu imi trebuie altceva?