| clauddiu a întrebat:

As dori sa incep o afacere sunt inca minor nu conteaza ce doar sa vina banu sunt dispus sa bag niste bani in afacere dar sa stiu sigur ca se intorc si mai multi.

7 răspunsuri:
| Constantin_Mircea_1988 a răspuns:

Afacere = ce sti tu sa faci mai bine si util.
investitie > 50 lei

| clauddiu explică (pentru Constantin_Mircea_1988):

De ex?

| clauddiu explică (pentru Constantin_Mircea_1988):

Sa ma duc la femei usoare?laughing

| SheWasHere a răspuns:

Incearca link-ul de la profilul meu si asigura-te ca te vei inscrie prin intermediul acestuia. Astfel vei beneficia de garantia mea si iti voi putea trimite codul pentru discount suplimentar de 10% pe langa cei 42% deja oferiti!
Gandeste-te ca tie iti raman jumatate din banii comenzilor pe care le plasezi. Tare, nu?

ID-ul meu: anamariadima_amd@yahoo.ro
Scrie-mi pentru a iti trimite codul special de inscriere. Te pup!

| StefanCristi55 a răspuns:

Si asta datorita orelor de Ed. Antreprenoriala nu?laughing

| vodak a răspuns:

Te poti inscrie si daca ai sub 18 ani. Poti sa-ti asiguri viitorul prin aceasta afacere pe care o poti incepe fara nici o investitie. Nu trebuie sa vinzi sau sa cumperi nimic. Castigi discount din cumparaturile pe care la faci la anumiti comercianti. Ma refer la cumparaturile pe care oricum le faci zi de zi (alimente, cosmetice, combustibil, turism etc.). Bine, pe langa acest castig din cumparaturile proprii, exista inca multe alte posibilitati. De exemplu pentru cei care isi aduc si prietenii si rudele in sistem vor castiga un procent si din cumparaturile lor (pe viata). Aceasta afacere mi se pare cea mai simpla posibil si accesibila oricui. Pentru cei mai ambitiosi nu exista limite de castig mai ales ca afacerea este activa si international in mai multe tari europene, iar acum este cel mai bun moment de a intra in afacere pentru ca in Romania este inca la inceput.
Daca vrei sa intri in afacere:
http://tiny.cc/blyhww

Pentru mai multe detalii despre afacere vizioneaza cele 3 prezentari aici: http://tiny.cc/vmzhww
Daca vrei sa vezi de la ce comercianti obtii reduceri la cumparaturi acceseaza linkul urmator si alege tara:
http://tiny.cc/vtzhww

O alta posibilitate serioasa... fara limita de varsta:

http://tiny.cc/skxhww

2Parale este cea mai mare retea de marketing afiliat din Romania. Pana acum cei 21, 343 de afiliati au generat 385, 668 de vanzari si 318, 497 de lead-uri pentru cele 254 de programe de afiliere (magazine online).

Castiga 800RON pentru fiecare advertiser nou adus in 2Parale!

Castiga pana la 41RON pentru fiecare afiliat nou adus in 2Parale!

Poti castiga foarte usor cateva sute / mii de RON pe luna daca:
- Esti administrator, moderezi sau esti activ in comunitati (forumuri, grupuri pe Facebook sau Linkedin etc.) de specialisti (marketing online, afiliere, SEO, AdWords, Facebook, web design, programare, copywriting, ecommerce).
- Ai un blog citit de specialisti.
- Stii sa faci afiliere prin trafic platit (Google, Facebook). Spre exemplu, conform keyword tool-ului de la Google sunt cateva mii de cautari pentru "afiliere", "marketing afiliat", "bani online" etc.

| yemanuel86 a răspuns:

Castiga bani cu Facebook in cel mai simplu mod!
Doar un click te mai desparte de Startul succesului tau pe Internet. => http://www.fanslave.net/ref.php?ref=218677