| Ciutzy a întrebat:

As vrea sa stiu cam cat e o chirie in cluj la o garsoniera intr-o zona buna. mersi

2 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

150 euro de aia ne amenajata dupa ce au murit proprietarii comuniusti si peste 200 euro de aia cu mobila brici de ex eu cand mi-am cautat la 5 min de fac de litere (zona garii) am gasit la 600 lei, recomand sa iti iei camera intr-un apartament cu 3 camere si e 80 euro si e cat de cat la bani astea

| karinamark a răspuns:

Depinde. in ce zona ai vrea?

| Ciutzy explică (pentru karinamark):

Nu cunosc clujul. dar as vrea sa merg acolo la facultate. si m-ar interesa doar un pret orientativ.