| Alina1101 a întrebat:

As vrea sa stiu daca am pus comanda la avon dar am uitat sa pun un produs ce fac? mai pun o comanda doar cu produsul respectiv sau cum? plz ajutor. funda

Răspuns Câştigător
| Ana22229 a răspuns:

Da mai comanzi odata

2 răspunsuri:
| AdrianaSava a răspuns:

Nu cred ca te mai ajuta raspunsul meu acum, dar pe viitor... poti face o adaugare la comanda initiala, daca comanda pe care ai plasato este receptionata se va lipi de acea comanda, daca este factura deja se va lipi adaugarea pe care ai facut-o la urmatoarea comanda plasata in sistem. indiferent cand vei pune comanda.

| madX a răspuns:

Daca nu a fost facturata deja comanda ta, ai optiunea "adauga la comanda initiala".