| norik a întrebat:

Ati trimis vreodata bani prin Moneygram? Daca da spuneti-mi detalii(de ex daca trebuie destinatarul datele mele sau mai exact ce date trebuie sa stiu) daca nu ati trimis prin moneygram atunci prin ce?

Spuneti-mi si cat e comisionul de ex pentru suma de 50 lei...

Răspuns Câştigător
| karlikuicsddd a răspuns:

Am trimis si am primit prin moneygramm. Mi se pare cel mai okthinking Are comision 0 %. Cel care iti trimite cand pune banii, primeste un cod si il da destinatarului. Adica eu daca vreau spre exemplu sa-i trimit la mama suma de 150 de lei, ma duc la un centru moneygram, completez datele destinatarului si expeditorului si casierita imi da un cod pe care eu i-l comunic lui mama [fie prin telefon/ mesaj laughing] E foarte usor si ajung banii rapid. Funda xD?

| valyboss40 a răspuns (pentru karlikuicsddd):

Am o intrebare la datele destinatarului ce trebuie trecut. Multumesc anticipat pentru raspuns.

1 răspuns: