| Doru199999 a întrebat:

Buna,am 50 de ari de teren intravilan(este cam la marginea orașului), credeți ca este mai bine sa il văd sau sa încep ceva pe el?
Eu m-am gândit la o crescătorie de Curcani.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In primul rand: intereseaza-te daca ai voie sa faci o crescatorie de animale in aceea zona! Multe orase interzic cresterea animalelor in intravilan (cu exceptia cainilor, pisicilor etc.).
Daca nu te lasa intravilan, atunci poti face un schimb de teren la o locatie permisa.

| sierra1 a răspuns:

Ca idee, dacă l-ai vinde cât ai putea căpăta pe el?

| NunuNini a răspuns:

Daca ai cu ce sa incepi afacerea, e mai bine asa.
Numai vezi ca daca ai vecini, vor fi deranjati de galagia curcanilor.