| Danunt a întrebat:

Buna, am credite facute la ifn-uri si nu am putut sa platesc, neavand banii cand trebuia...am schimbat si jobul intre timp si pana la salariu nu am bani stransi... vreau sa stiu daca pot sa fac un credit la o banca romaneasca, gen brd sau ing pe mai multi ani ca sa pot sa le platesc.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu avem cum sti daca poti sau nu, incearca la banci si o sa afli daca acorda credit unuia care are restante la credite.