| GabyTeacher a întrebat:

Bună!
Am plătit azi la Altex 280 lei cu cardul StarForte de la BT. Din câte ştiu este magazin partener şi trebuia să primesc puncte în valoare de 3% din sumă. La mine pe card s-au retras banii dar tot 0.0 puncte am. Stie cineva de ce? Sau mai dureaza pana se calculeaza punctele? Azi l.am folosit prima oara. Multumesc!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pentru a primi puncte STAR este necesar să faci plata exclusiv la un POS Banca Transilvania, așa-i făcut?

| GabyTeacher explică (pentru sierra1):

Da.
Mi-a şi atras atenția caserița că scoate POS-ul BT.

| VoidEternal a răspuns:

Durează câteva zile, daca-mi aduc aminte bine.