| sibel a întrebat:

Am un prieten si este in Bangladesh. Vrea sa imi trimita niste bani dar problema e ca nu stie cum sa faca ca eu sa primesc banii acestia.Si nici eu nu stiu.Ma puteti ajuta? Mentionez ca nu am card de credit si sunt din Constanta.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai doua posibilitati: o firma de transfer rapid, gen MoneyGram, Western Union etc ori, daca ai cont curent la vreo banca, sa-i depuna in acest cont.Nu este nevoie de card de credit, este destul sa ai un card de debit si poate sa-i depuna pe acest tip de card.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai doua posibilitati: o firma de transfer rapid, gen MoneyGram, Western Union etc ori, daca ai cont curent la vreo banca, sa-i depuna in acest cont.

| Ramona_5995 a răspuns:

Buuunaa!
happy
Pai ti i pune intr. un cont la banca, si tu o sa i ridici. Mama asa proceda cu fratele ei, din Germania: punea banii la banca, si ea ii ridica. happyBafta.
Pa.pa! [Ramona.]

| sinblade27 a răspuns:

Western union, moneygram