| annaliana a întrebat:

are cineva idei de afaceri? Cum se pot obtine bani pe vremurile astea(in afara de job).

11 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna cea mai buna modalitate de a cistiga bani este cum poti sa-i inveti pe altii sa faca bani cinstiti prin franciza de retea si tu sa sa beneficiezi de un mic procent din activitatea lor pentru mai multe detalii contacteaza-ma la adresa de e-mail tiriboxi@gmail.com

| tiriboxi a răspuns:

Buna Anaalina depinde cit de mult esti motivata sa faci bani daca este doar o intrebare de rutina ea va ramine in stadiul de proiect asemenea unei carti care arata drumul spre comoara si cei ce nu au citit-o se intreaba care este calea de urmat in gasirea bogatiei, multa bafta in luarea unei decizii intelepte; acelasi tiriboxi@gmail.com

| Mirruna a răspuns:

Apuca-te de facut bratari din ate ca se poarta laughing. eu am facut la bani day dreaming.

| sandapetcu a răspuns:

Servus da te-ai putea face reprezentant la o firma de cosmetice spre exemplu ladys este o firma de cosmetice din Romania produsele sunt foarte ieftine astfel poti face foarte usor rost de comenzi.ca reprezentant poti primii un discount de 25 % din totalul sumei adunate(comanda ta) sau 32.5% discount daca ai facut in luna precedenta comanda de 600 de lei. poti face absolut cate comenzi vrei tu pe luna si este foarte usor si placut. daca vrei detalii sanda_petcu@yahoo.com (te ajut sa devii reprezentant )

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Incearca sa intri pe site-ul acesta:

www.afaceri-profitabile.com

Poate iti vine vreo idee.

Succes!

| Enigmă a răspuns:

Apuca-te de furat!

| MasQueNada a răspuns:

Chiar si in cazul in care ar avea cineva o idee de afacere, prost sa fie sa zica pe internet laughing.

| Adina_7077 a răspuns:

Aici poti scoate bani:www.webcom.home.ro

| officialDIXU a răspuns:

Avonul e solutia!

Iti zic pentru ca am probat`o pe pielea mea!

laughing wow... fac o gramada de bani... love struckluna asta mi-am luat o pereche de blugi si o gecutsa mai de primavara din piele :X din banii de la avon

daca te intereseaza da`mi add la id`ul d. dixu

| officialDIXU a răspuns:

La avon poti lua pana la 40 % discount thinking
eu zic ca suna convenabil... ba chiar nemaipomenit