| DiiaDiutza a întrebat:

Vreau sa pun ceva pe okazii, dar as vrea sa stiu toate detalii inainte, sa nu fac vreo prostie. Deci, eu practic ce platesc? Ceva taxe, nu stiu... Si eu trimit coletul, apoi primesc banii pe el sau cum?

Răspuns Câştigător
| KyraW a răspuns:

Tu platesti la inceput o taxa postala la posta (cam 7 lei) si apoi iti vin banii acasa adusi de postaritza (banii adica pretul obiectului+taxa pe care ai dat-o la inceput, o p0lateste clientul).Si vezi ca okazii ia un comision mic, deci din cand in cand sa mai alimentezi cu cate un euro de pe telefon pe cont ca sa nu iti expire.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Toate aceste informatii si alte detalii importante le gasesti in Termeni si conditii, aici: http://ajutor.okazii.ro/termeni-si-conditii. Numai bine!

| laura06 a răspuns:

Fa bani jucand gratis zilnic ca la aparate http://www.prizee-jackpot.com/? parrain=4e10bed935974b2032020000

| DiiaDiutza explică:

Si de unde stiu cat e taxa postala sa trec acolo?