| anonim_4396 a întrebat:

Care ma puteti ajuta si pe mine? imi caut un loc de munca si toti imi zic ca nu pentru ca nu am experienta si pentru ca sunt inca la seral, numai pot simt ca disper e greu tare. Mai demult erau locuri de munca pentru acasa de genu sa faci plicuri sa insiri margele chestii din astea si am cautat peste tot pe net dar nimic. voi stiti ceva? ma puteti ajuta sa imi spuneti unde gasesc. multumesc

3 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

OK atunci lasă-i în pace şi fă şi tu ca mine: BANI ADEVĂRAŢI http://www.blogarismeromanesti.blogspot.com şi nu mai te milogi de toţi fraierii de prin birouri!

| alexlaura91 a răspuns:

Iti spun eu: pleaca in strainatate.

| sebysebyca a răspuns (pentru alexlaura91):

Strainatatea in ziua de azi e o varianta numai pentru cei ce au un spate solid. s-au marit si acolo pretentiile, se cere personal care sa stie limba.de 11 ani sunt in strainatate si stiu mersul.nu traiti in iluzii!