| ZamfirValentin a întrebat:

Bună,daca sunt militar pot avea niște mici afaceri?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E permis sunt niște limitări - intrebă mai exact pe cineva de la HR (personal, cadre)

| DataScience a răspuns:

Mai exista asa ceva inca, militar? se schimba prea lent lumea in bine. Logic ca poti sa iti faci, doar ca o sa fii doar administrator al firmei, iti iei muncitori si daca vrei sa fii manager nu poti ca nu o sa ai timp deci trebuie' sa iti iei si din ala, dar firmele mici la inceput nu au bani de manager, asa ca trebuie sa gasesti pe cineva din familie de exemplu dispus sa stea 10-12-14 ore pe zi pentru punerea pe picioare a unei firme in primi 1-2-3 ani.

| QuaTeam a răspuns:

Îmi închiriezi un Ak-47 XD